Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece ikrakitap.com 'dan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.
 
Toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması ikrakitap olarak bizim temel yaklaşımımızdır.
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
Üye bilgileri ikrakitap içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve ikrakitap çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri ikrakitap Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
 
Üye, ikrakitap internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.
 
İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.
 
ikrakitap, ilgili mevzuat çerçevesinde üye bilgilerinin gizliliğini temin etmek kaydıyla, güveninize saygı duyduğunu belirtir.
 
ikrakitap.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. ikrakitap.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, benlikitap.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.
 
ikrakitap.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.
 
ikrakitap.com ’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.
Kapat
Ürün Sepete Eklendi